ULUMİL KAYIP TÜRK ÖĞRETİSİ

Bozkurtlarla Gökkurtların Buluştuğu Otağ

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

URALTU TÜRKDAŞIMA ACİL İLETİM VAR.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hun Kızı

MesajKonu: URALTU TÜRKDAŞIMA ACİL İLETİM VAR.   Çarş. Tem. 15, 2009 4:24 pm

Uraltu Türkdaşım, sana bir e-posta gönderdim az önce. Lütfen oku ve beni bilgilendir. Bir karışıklık mı var emin olalım. Ben karışıklık olduğunu düşündüğümden netleştirmeye çalışyorum bu konuyu. Yanlış anlama lütfen beni. Seni kırdığım için de özür dilerim dün için.

İzmir'deki Türkçü kardeşlerim ile tanışmak isterim. Bir buluşma ayarlayalım da yüz yüze tanışalım yakın zamanda. Hazır herkes tatildeyken.

Saygılar ve sevgiler, esen kalın Türkdaşlarım.
Kullanıcı profilini gör http://www.gencatsizlar.com
Uraltu
Admin

MesajKonu: olayı aydınlatan hemde fazlası ile aydınlatan bir ileti attım   Perş. Tem. 16, 2009 1:34 pm

Hun kızı bir ileti attım sana kendimi tanıtan bir öz geçmiş belki fazlası içine sevip saydığım kandaşıma bildiğim kadarıyla uyardığım şeyler de var.Artık biraz daha olsun beni tanımanı sağlar diye düşündüm.
Artık iş allaha kalmış şimdilik bu kadar açıklayabilirdim.sana tuhaf gelebilir kaçırmış bunlarda diyebilirsin biz böyle demenizi göz önüne alarak bunları anlatıyoruz biz bu deli yaftasını anamızdan babamızdan bile yedik.Onun için kırgın değilim bu yolda başıma bunların geleceği söylendi.Gerçek arayıcısı olmak bedeller ister.Esen kal.
Kullanıcı profilini gör http://kutugbilig.turkproforum.com
Hun Kızı

MesajKonu: Geri: URALTU TÜRKDAŞIMA ACİL İLETİM VAR.   Perş. Tem. 16, 2009 7:06 pm

Uraltu demiş ki:
Hun kızı bir ileti attım sana kendimi tanıtan bir öz geçmiş belki fazlası içine sevip saydığım kandaşıma bildiğim kadarıyla uyardığım şeyler de var.Artık biraz daha olsun beni tanımanı sağlar diye düşündüm.
Artık iş allaha kalmış şimdilik bu kadar açıklayabilirdim.sana tuhaf gelebilir kaçırmış bunlarda diyebilirsin biz böyle demenizi göz önüne alarak bunları anlatıyoruz biz bu deli yaftasını anamızdan babamızdan bile yedik.Onun için kırgın değilim bu yolda başıma bunların geleceği söylendi.Gerçek arayıcısı olmak bedeller ister.Esen kal.

Okudum e-postanı Türkdaşım Uraltu. Dediğin gibi kalacaktır emin ol. Sağ ol, var ol, Tanrı Türk Ülküsü ve Töresini yaymakta işini rast getirsin ve başarılı yapsın. Yolun açık olsun. Asla kafayı bozmuş diye düşünmedim, saygım ve sevgim var fikrine. Beni düşünüp de e-postada bu kadar iyi dileklerde ve uyarılarda bulunduğun için minnettarım. Çok düşüncelisin.

Bu gün Cenk Tozkoparan ve eşi ile bir kaç Türkçü kardeşlerim ile tanıştım. İzmirli biliyorsundur onlar da. Ancak geldim eve. Yanıt yazmakta geciktim, özür dilerim bu yüzden. Esen kal Türkdaşım.
Kullanıcı profilini gör http://www.gencatsizlar.com
Sponsored content

MesajKonu: Geri: URALTU TÜRKDAŞIMA ACİL İLETİM VAR.   Bugün 8:24 am

URALTU TÜRKDAŞIMA ACİL İLETİM VAR.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası