ULUMİL KAYIP TÜRK ÖĞRETİSİ

Bozkurtlarla Gökkurtların Buluştuğu Otağ

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Harun dediki :

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Uraltu
Admin

MesajKonu: Harun dediki :   Perş. Tem. 16, 2009 6:26 pm

Yusufun sünneti nedir bizde reis?
Harun onun sünneti bizde rüya ilmidir.
Allah yusufa karışık rüyaları yormayı öğretmişti.Bu ilim ondan bize kadar geldi.Avatar zincirinde her avatarın ilmi topyekün nesilden nesile katlanarak geçer.Rüya başka boyutlara açılan kapıdır.
mesajlar içerir.
Ama her mesaj doğru tanımlanamayabilir bu kişinin ruhunun kaosundan kaynaklanır.Zihni karışık kişinin rüyasıda karışıktır.Zihni açık kişinin rüyasıda açıktır.Bununla beraber her rüyada anlam vardır.
rüyalar sadece gelecekten haber vermez o kişiden veya iç dünyasındanda etkiler taşır.
Bununla beraber rüyalara karışan mahlukatlarında etkileri görülür.
Öyleki bazı rüyalar cinni bazıları ise insan telepatisi ile görülür zihnine girer ve sana doğru yada yanlış iyi yada kötü şeyler gösterir.Böyle rüyalara mahlukati rüyalar denir.Bunların iyi içerikli olanları hariç diğerleri şeytani amaç taşır ve parapsişik bir saldırıdır.İyilerine ise rabıta rüya denirki sana geceleri gönderdiğim gibi.
Bunun dışında bilinç altının oyunu olan bazı rüyalar vardırki bu kişinin aklının işidir.Uykuyla beraber düşünmeyi bırakıp serbest kalan akıl hayattaki geçmiş bu gün ve geleceğe dair efham kaygı üzüntü sevinç gibi bir çok duygu taşıyan rüyalar düzer.Bunlar akli rüyalar adını alır.Kişinin ruh hallerini yansıtır.
Bir diğer rüya çeşidi ise rahmani denilen ilahi rüyalardır bunlar gelmiş geçmiş bu gün ve gelecekten mesajlar taşır.işte bu rüyalar önemlidir.bazen bilgi ve ilim içerikli olabilirlerki biliyorsun sen bunu.
Evet reis gece dersinden bahsediyorsun değilmi.
Evet bu gece dersi diye sana öğrettiğim şey bu tür rüya sınıfına girer.

Rüya ilmi herkeze mahsus bir ilim değildir harun bu rüya çeşitlerini iyi ayır edemeyen rüya yormaya kalkmasınki hezeyan sonuçlar elde eder bu da zararlara neden olur.
Allah ehlibeytine ve onların izinden gidenlere makamları derecesiyle rüya ilminide öğretebilir.İlimlerin sonu yoktur harun lakin bu hayatta bu yola düşen kişi ölüp gitse Allah onu ilim şehrine alırda orada ilmine devam eder.Onun için bu hayatta ilme girmek bu yola adım atmak gerektir.Eğer Alimlerden olmak istersen.
Kandaşlar bizi gönlüne misafir edenler rüyalarını buraya yazsınlar ilmimiz yettiğince cevap verelim.
Tanrı senden razı olsun Reis.
Sendende kandaşım.
Kullanıcı profilini gör http://kutugbilig.turkproforum.com
Ülgenin Çerisi

MesajKonu: Geri: Harun dediki :   Salı Tem. 21, 2009 11:24 pm

Abi bundan 1 aydan evvelki rüyamda bir manastır gibi bir yer gördüm.Ortasında avlusu var.Yuvarlak bir biçimde yapılmış.Tam bilemiyorum ama ya 7 yada 12 tane kapı var.Avluya giren birde çıkan bir yol var.Girişten ya 7 ya da 12 kılıçlı çeri giriyor.Bende birinin yanındayım.Kapılardan birine giriyor.Odada mezar gibi birşey var.Kılıcını mezar gibi yapının önündeki bölmeye sokuyor.Mezar dönerek açılıyor.Benim elimde de ateşli bir meşale vardı heralde.Mezar dönüyor 2-3 sefer ve açılıyor.İçeride çürümüş bir cesetlei yeni ölecek can çekişen toplam 2 kişi var.ellerinde tahtadan haç var.Yanımdaki savaşçıya can çekişen diyor ki: benim cesedimi ortada çiğneyip haçı parçalamalısın.
Sonra ben yandaki bir odaya geçiyorum.O odanın bir avluya birde arkaya çıkan kapısı var.Arkaya çıkan yerde bahçeler var güzel bir yer.Burada uyanıyorum.
Seni falcı olarak gördüğümden sormuyorum abi lütfen affet.Rüya yorumu bir ilimdir demişsin.Bilene sordum.

Teşekkürler
Kullanıcı profilini gör

Harun dediki :
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası