ULUMİL KAYIP TÜRK ÖĞRETİSİ

Bozkurtlarla Gökkurtların Buluştuğu Otağ
 
AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Tarihten bu güne Türk'e düşman topluluklar.

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Uraltu
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 57
Kayıt tarihi : 27/06/09

MesajKonu: Tarihten bu güne Türk'e düşman topluluklar.   Perş. Tem. 16, 2009 7:31 pm

Türkün var olduğu günden bu yana hep düşmanları olmuştur zaman içinde bu düşmanlar çoğalma göstermiş azalma göstermemiştir.En başa dönecek ve ordan günümüze değin tüm düşmanlarımızı gözlemleyeceğiz.

Hz.Şit dönemi Düşmanlar :

O dönem bu gün ile çok farklı bir dönemdir.yazıları takip edenler bunları hatırlayacaktır.
Türklerin ilk atası Şit'dir.onun ve topluluğunun düşmanları kabil ve oğullarıdır.Bunlara şeytana tapar bir kavimdir.Bunun yanı sıra iblis zürriyetinden cinni mahlukatlar vardırki o dönemler açıkta ve savaş halinde idiler.Bunların kendi aralarında çeşitleri çoktur.İlk başlangıçta düşmanlar bunlardı.Zamanla her şey gibi onlarda evrim geçirip değişti.

Hz.Nuh döneminden sonra düşmanlar :

Yasefin diğer kardeşlerinin soyları idi.yani Yasef soyu biz Türkler hariç hemen hemen her topluluk bunun sebebi Nuhun ilk oğlu olan yasefe bildiği her şeyi öğretmesi ve onun yeryüzünde kağan seçilmesi idi ki bu diğerleirinin kıskançlığına neden olmuştu.Bu bilgi aktarımı ve seçilme onlara mu gibi yüksek bir medeniyeti kurdurmuştu bu da ikinci bir nedendir.

Mu çağında düşmanlar :

O zamanlarda bilindik en azılı düşmanlar Kabil oğulları ve Erlgin soyu olan Annunakilerdir.Marduk adlı sistemde yaşayan bu topluluk yarı insan yarı cinnidir.Bunlar Nuhun Aras adlı oğlunun Atlant adlı oğlunun soyundan gelen ariel ırkı yani atlantislileride yanlarına çekip o tarihteki tek Türk imparatorluğu olan İlimurya devletine karşı savaştılar.Bu savaşlar sonucunda as kalsın dünya tekrar helak olacaktı felaket kısmide olsa kayıtlara 2.tufan diye geçmiştir.Buzul çağının başlamısına neden olmuştur.

Buzul çağında düşmanlar :

Buzul çağını yaşayan dünyada Türkler asyayı merkez edinmiş.Ötüken merkezli ilk devletleri olan Turak yada diğer adıyla Tarık devletini kurmuşlardır.Bu devirde düşmanları annunakileri tanrı bilen sapık kültürler mensubu olan kuzey odin halkları ejderoğulları yahut Belialin oğulları yada yılan oğulları denen
atlantisden kurtulan veya atlantisin eski avrupa kolonilerinde yaşayan aryas soyudur.Bu gün bu ırk ari ırkı yada avrupa ırkı diye bilinir.Bunlar zaman içinde yıldızı parlayan sümer ve asurlular hattiler babilliler ile işbirliği yapmış Tarık devletini mardukun ilk geçişinde yıkmışlardır.

Mö.4500 de düşmanlar mardukun ikinci geçişi olan bu tarihte mezopotamya halkları tamamen şeytani amaçlı büyük sümer ve babil devletlerini kurmuşlar gizli tapınaklarda erlig ve cinlere tapınma dinlerini yayarak putçuluk öğretilerini çıkarmışlardır bu dönemde yıkılan tarık devletinin ardından kurulmuş olan urarturak ve ural-ata devletleri gökten ve yerden gelen saldırılara dayanamıyarak çökmüştür.Çöküşün son damlasını da us başında olmayan bir kağanın kutsal kayaları çin ve babile vermesidir.Hz ibrahimin babası Tarah bu son savaşlarda ölmüştür.Amcası ve İbrahim Ural devletinden babil hakimiyeti altındaki urfa civarına yerleşmiştir.O günden sonra taki Milada değin kuzey halkları ariler sonra mezopotamyanın kusmuk suratlı halkları babilliler hivliler amorlular kenanlılar moavlılar kıldaniler gibi şeytan dölü ırklarla döğüşen Türk uruğu anadoluyu terk ederek asyaya çekilmiş oradada çinliler ile düşman olnuştur.
Türllerin islama girmesi ile dini bir düşmanlıkla hristiyan ve yahudi halklarının hepsi türklere yağı olmuş bununla beraber islamın kılnçlığını üstlenen atalarımızı çekemeyen arab dünyası islam olduğumuz halde bize kin besleyip tarihin her sayfasında bizlere hainlik etmiştir.
Osmanlı zamaında bir islam imparatorluğu olan osmanlıya bütün dünya kin beslemiş özellikle hristiyan avrupa ve sonunda bizi yerden kazımak için istila başlatmışsalarda ata ve silah arkadaşları tarafından geldikleri gibi gönderilmişlerdir.

Bu güne gelince bu gün bize düşman olmayan devlet yok gibidir.

İçerdeki düşmanlar dış güçlerin maşası etnik azınlıklardan başkası değildir.
Dış düşmanlarımız ise gerek coğrafi konumumuz gerek milli varlığımızı ve dinimizi kendi menfaatlarına engel olarak gören yakın ve uzak ülkelerdir.

Sıralayalım bu hainleri dertleri ne imiş bir görün:

Amerika
Baş düşman amerikadır.Amerika ortadoğu adı verdiği projesine engel olarak gördüğü bizleri haritadan silinceye yahut tamamen bizi ırak gibi yapıncaya kadar mücadele etmeye kararlıdır.Ve en büyük tehlike budur.

Çin

Coğrafi konum olarak bize uzak olmasına rağmen bizim gelecekte turanı kurmamızdan korktuğu için bize her an yağıdır.yağılığını ruslarla birlikte icra edecektir.

Rusya

Bilindiği üzere ruslar her zaman karadenizi boğazlara değin akdenizi ise akdeniz bölgemize değin alma hayali yani sıcak denizlere açılma karadenizi rus denizi yapma hayalindedir.Eskiden beri yağımızdır.
Bunun örnekleri kominizmi Türkiyeye sıçratma ve geçmişte pkk ya destek vermekle göstermiştir.

İran

Bu devlet persin modern versiyonudur şia çoğunlukta olmak üzere yobaz bir islam ve şeriatçılık fraksiyonundadır ve hayali akdeniz ve doğu bölgesini ele geçirmek ve Türkiyede kendi islami ve şii görüşlerini yaymak istemişsede başındaki belalardan dolayı buna fazla fırsat bulamamıştır.Komşu olduğundan dolayıda bir tehtit içermektedir.

Suriye

Bu devletin hayali ise hatay ve civarını ele geçirmek ve su kaynaklarına ulaşmaktır.Pkk ya destek vermekten başka bir halt yiyememiştir.

ırak

artık mevcut bir ırak görmediğim için bir şey yazmaya gerek yok şu an oradaki en büyük tehtit kürtler ve amerikadır.

Ermenistan

Bu devletin ideali doğu anadoluda ilk etapta altı ili içine alan bir ermenistan kurmaktır.Bu güne değin asala sonra pkk ve bazı ermeni terör örgütleri ile fiziki yağılık etmiş önceleri rusya bu gün ise hristiyan olduğu ve ariel kökenli olduğu için Ab devletleri ve orta doğu projesinde usa nın işine geldiği için usa tarafından desteklenmektedir.Ermeni bizleri sadece dış ülke olarak değil içerden de tehtit etmektedir.Bu yüzden tehdit olarak daha çok ciddiye alınmalıdır.

Gürcistan

ab ve usa koltuğunda olan gürcüler kesinlikle yağıdırlar.İçerde yaşayan gürcülerin sayısı dikkate alındığında kaale alınması gereken bir tehtiddir.Geçmişte rus koltuğunda iken şimdi abd koltuğuna geçmişlerdir gelecekte bir tehtid içermektedirler.


Bulgaristan

Bize yağıdırlar fakat tek başlarına bir tehtid içeremeyecek kadar zayıf oldukalrından Ab topluluğu ülkeleri içerisinde görmek lağzım yağılıklarını

Yunanistan

Yunanistan din tarihi kin ve milli menfaatler bakımından bize düşmanlık için sebebi çok olan bir devlettir.
Ege adaları
kara suları
Kıbrıs
ve megala idea adını taktığı eski bizansı kurma hayali yeterlidir.
bunun dışında ise Usa ve Ab ülkeleri ile her an işbirliği kurup bize yağılık etmekte ve ileride açıktan da bunu yapabilecek bir ülkedir.Olası bir savaşta muhakkak olacaktırlar değerlendirmeye sunarım.

Ab topluluğu

Bu ülkeleri saymaya gerek yok gerek tarihi kinleri gerekse dine dayalı kinleri ile bize her zaman yağılık etmiş bu topluluk bu gün resmen birleşmişsede eskidende aslında bir grubur gerek !.dünya savaşına gerek 2.dünya savaşına bakılırsa bu birliktelik görülecektir.Başı ingiltere fransa italya çeker ve bu gün almanyada onlara katılmıştır.Abd den sonra en önemli düşmanımızdır.

İç düşmanlar

Bunlar başta Kürtlerdir kendine özerklik isteyen kürtler ülke bütünlüğü için tehtit sayılır.Nitekim pkk adı altında geçmişten bu güneki seyri her kez bilir.
ikinci olarak Irkı Türk bile olsa herhangi bir devleti yada yağı olan bir ulusu dost edinme yolunda gidenlerdir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://kutugbilig.turkproforum.com
 
Tarihten bu güne Türk'e düşman topluluklar.
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
ULUMİL KAYIP TÜRK ÖĞRETİSİ :: Türklüğün Düşmanları-
Buraya geçin: