ULUMİL KAYIP TÜRK ÖĞRETİSİ

Bozkurtlarla Gökkurtların Buluştuğu Otağ

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

SeL Y. den esenlikler bütün Türkdaşlarıma...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hun Kızı

MesajKonu: SeL Y. den esenlikler bütün Türkdaşlarıma...   Ptsi Haz. 29, 2009 1:54 am

Bütün Türkdaşlarıma esenlikler dilerim. Ben de İzmirli'yim. Kutlu ve uğurlu olsun yeni sitemiz. Uraltu Türkdaşım, otağda görünce iletini hemen gelip üye oldum. Senin o güzel yazılarından mahrum kalmak istemedim. Smile
Kullanıcı profilini gör http://www.gencatsizlar.com
Ülgenin Çerisi

MesajKonu: Geri: SeL Y. den esenlikler bütün Türkdaşlarıma...   Ptsi Haz. 29, 2009 12:03 pm

Hoşgeldiniz.
Kullanıcı profilini gör
URUNGU

MesajKonu: Geri: SeL Y. den esenlikler bütün Türkdaşlarıma...   Ptsi Haz. 29, 2009 1:49 pm

Hoşgeldin Sely esenlik getirdin.
Kullanıcı profilini gör
Uraltu
Admin

MesajKonu: Sel.Y   Salı Haz. 30, 2009 5:12 pm

Hoş geldin Sel.Y esenlikler getirdin.Sel.Y kandaş seni tanıdımdığından beri uzun zaman önce Atam Ali dedemin dediği bir öğretiyi daha iyi anlamaya başladım.
Bir gün bana oğul kadını sakın yabana atmayasın kırkların 17'si kadındır demişti.Sel.Y bizlerle olamasan bile sakın içinde bulunduğun yolu bir an bile bırakma kandaşım sen yiğit bir katunsun tanrı seni korusun ve sana kut versin.Biz Ulu kay Türk budununda Sel.Y'ler istiyoruz.
Yağılar!! önce katunlarımızı korkutun bunu başabilirseniz bizimle çarpışmaya gelin.İşbara kızı Almıla torunları bu soysuzlara sizler bile yetersiniz.Saygılarımla.
Kullanıcı profilini gör http://kutugbilig.turkproforum.com
Hun Kızı

MesajKonu: Geri: SeL Y. den esenlikler bütün Türkdaşlarıma...   Çarş. Tem. 15, 2009 3:56 pm

Uraltu demiş ki:
Hoş geldin Sel.Y esenlikler getirdin.Sel.Y kandaş seni tanıdımdığından beri uzun zaman önce Atam Ali dedemin dediği bir öğretiyi daha iyi anlamaya başladım.
Bir gün bana oğul kadını sakın yabana atmayasın kırkların 17'si kadındır demişti.Sel.Y bizlerle olamasan bile sakın içinde bulunduğun yolu bir an bile bırakma kandaşım sen yiğit bir katunsun tanrı seni korusun ve sana kut versin.Biz Ulu kay Türk budununda Sel.Y'ler istiyoruz.
Yağılar!! önce katunlarımızı korkutun bunu başabilirseniz bizimle çarpışmaya gelin.İşbara kızı Almıla torunları bu soysuzlara sizler bile yetersiniz.Saygılarımla.

Bu güzel sözlerin ile beni onurlandırdın Türkdaşım Uraltu. Sağ ol ama hak ettiğimi sanmıyorum. Embarassed Sana nasıl ulaşabilirim? Bana verdiğin e-posta adresine ileti atacağım, lütfen oku olur mu?
Kullanıcı profilini gör http://www.gencatsizlar.com

SeL Y. den esenlikler bütün Türkdaşlarıma...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası